Pretoze som bol sam akcionar VSZ (este z kuponovej privatizacie) a sledoval som cez media ako sa podnik vyvija, Tak som nakoniec pred predajom US Steelu bol rad, ze som akcie predal za polovicnu hodnotu, ako mali VSZ pred dvoma rokmi. Tieto podvody sa nikdy nesetrili a je to moj nazor, ze sa nesetrili z dovodu, lebo bolo politicky rozhodnute VSZ za kazdu cenu predat Americanom a pripadne vysetrovanie by predaj mohol oddialit, ci zastavit.. Ako povedal neskor Rudolf Schuster, my sme robili vsetko preto, aby sme sa dostali do NATO, lebo bez toho by nas neboli vzali ani do EU.

