Ludia bozi spamatajte sa. Takyto dlhopis by som si nekupil ani s vynosom 100 percent. Ukrajina v podstate nema ekonomiku, je to ekonomika dotovana zapadom, ktora od rozpadu ZSSR bola vzdy niekym dotovana. Neviem ake ma zadlzenie tato krajina, ale ja si tipnem, ze to splacat nikto nebude, pretoze praceschopnych ludi tam bude malo a schopnejsi aj tak odijdu na zapad.

