Vam sa zda, ze toto je iniciativa od obcanov sa zdruzovat? Nieco ako Slovensky zvaz zahradkarov, Odborove zvazy, alebo ZRPS. Ved je jasne, ze mimovladne organizacie su strukturovane z vrchu, teda ako firmy, co maju svojich zamestnancov a neziju z prispevkov clenov, ale financii statnych, ci roznych f"filantropov" a to uz domaceho, ci zahranicneho prostredia. Ja si myslim, ze Ustava pri svojom vzniku s takymto zdruzovanim v tomto clanku nepocitala.

