Presne tak banky na Slovensku maju najvacsi zisk v historiicca 0,5 mld€, pritom pytaju akesi poplatky za vsetko mozne, ak tam vlozis peniaze uroky skoro ziadne, ale ak si pozicas tak ti uroky nahodia poriadne, zamestnanci tam robia za par eur a podotykam, ze vsetok zisk ide do zahranicia tzv matkam.

