Bolo to asi pred mesiacom v relacii TA3, kde poslanec za SaS Baranik povedal, organy cinne v trestnom konani su tu neni od toho, aby hajili aj zaujmy obvineneho. Moderator Bielik, tiez ako ja spozornel a pytal sa ho, ale ved OCTK su povinne zo zakona hladat dokazy tak proti nemu, ako aj v jeho prospech. Nato Baranik hovori, ze to je nespravny vyklad, pretoze obvineny sa ma sam vyvinit, ze dany tretny cin nespachal a OCTK ma ako statny organ hajit len zaujem statu. Zostal som s otvorenymi ustami, ze tento clovek ma vraj pravnicke vzdelanie.

