A co teraz z miliardami Eur, ktore boli vyplatene case pandemie sukromnym spolocnostiam zo statneho, teda aj z penazi chudobnych ludi? Je mnoho takychto spolocnosti, ktore vtedy vyplakavali, ze stat im musi pomoct inak skrachuju, preto nie je nacase tie miliardy, ktorymi sa Slovensko zadlzilo dnes vratit? No mam strach, ze k tomu nepride, pretoze tato doba praje kapitalistom privatizujucim straty a monopolizujucim zisky,alebo inak, "co je vase, to je aj moje, ale co je moje do toho ta nic".

