Ludstvo neni vo vesmire vobec dolezite, ale moze svojim konanim sposobit, ze bude neziaduce a priroda, ako zivy organizmus si vzdy zachova rovnovahu.. Aj ked si o sebe namyslame, tak clovek tu oproti zivote na planete Zem je len len zlomok jej existencie a akakolvek nerovnovaha znici cloveka, co vsak nebude nicim vynimocnym na tejto planete. Ak by to aj bola pravda, ze ludstvo nerovnovahu nesposobuje, tak pre pripadne prezitie v zhorsenych podmienkach je horsie pripravene, ako ludia v minulosti a to najma po psychickej stranke.

