Musime sa vratit k ludskosti, spolocnost musi byt zalozena na tom, ze nie peniaze, ale clovek je prvorady. Treba zahnat vsetkych neoliberalnych ekonomov, ktori nas dostali do stavu v ktorom sme. Je nutne zmenit rezim v ktory nas motivuje k tym najhorsim pudom, kde uz nikomu nejde o spolocne dobro, ale o "individualnu zranicu", aj na ukor straty vlastnost a ctnosti, ktore v minulosti robili cloveka hodnotou samou o sebe.


