Bla bla bla.
Prečo bol odvolaný?
Prečo bol tou istou osobou znovu vymenovaný? Nieto ľudí? Normálne len v olajno.
Bla bla bla.
Prečo bol odvolaný?
Prečo bol tou istou osobou znovu vymenovaný? Nieto ľudí? Normálne len v olajno.
To musí byť sám Jarko. Ani jeho štátny tajomník by takto pekne o ňom nepísal.
A množia sa správy, že za to od EÚ nič nedostaneme, že to bola súkromná akcia nejakého naďa. Uvidíme:(
Fašisti ti vládnu, Fico s nimi naopak nič nechce mať.
Budaj má predovšetkým začať u seba.
Keď dnes otvoril v telke tú svoju štbácku papuľu, myslel som, že snívam.
V Maďarsku boli problémy s ukrajinskou kukuricou, tu a v Poľsku s pšenicou. Dokáž opak a neťahaj ľudí do rodiny.
Nepravda. Predchodcovia mali na to človeka s previerkou, ktorý zabezpečoval všetko ohľadom tých materiálov.
Povedal dnes M. Š. Eštok v Na telo a ten je pre mňa dôveryhodnejší ako makó, slobodník a imrecze dokopy:)))
Tak to má byť. Super.
A Karas si taktiež môže povedať, že splnil úlohu, keďže návrh zákona predložil.
A od notára dostane muž povolenie len na gay porno a žena len na l. porno.
A aký bude tvrdý, keď nestihne vystáť radu u notára!
Myslím, že tu už bolo povedané všetko na tohto populistu lacňáka.
PS vyplakáva, aj keď sa ide konečne spraviť nejaký ústupok a zmena.
Za to by som im nič neprijal. Sú to len aktivisti, večne kričiaca menšina. A mala by zostať mimo parlamentu.
A ty máš tablet ako Edko a chodia ti tam tieto prisprosté lacné slogany? Nekecaj, že si to aj myslíš, čo píšeš.
Ja tam vidím miesto nich KDH a Dankovcov.
Hej? Republiku rozobral niekto celkom iný ani nie za 3 roky.
Slečna prezidentka, stále si myslíte, že toto má o nás rozhodovať až do jesene?
Odporúčame