...aj šéfa parlamentu. Ale až po odstúpení grohlinga a matoviča, či ako to bolo...
...aj šéfa parlamentu. Ale až po odstúpení grohlinga a matoviča, či ako to bolo...
Aha, jedného ste presvedčili:)))
Uniknuté tajné materiály sú novou bibliou. Je to tam napísané tak basta!
Súhlasím, akurát že rozsudok nie je právoplatný. Fajka horí ďalej.
Presne to, čo tu predvádzajú títo tri roky. 20 mld vyletelo komínom. Plus tie, ktoré mal každý rok ukradnúť Fico. Nebojkaj, budú sa hľadať. Neni vám z vás blivno?
Dopraješ to niekomu inému?
Ty musíš mať pamäť... keď nepamätáš odmietavé stanoviská naďa na otázky novinárov a dokonca v NR SR. On ti tak odpovie pravdu. Ani ňou nedýchne.
...a pre nás je nadávka slovo matovič, heger, naď, sulík atď.
Tých poškodených je ďaleko viac .
NBÚ to neodhalil, neoznámil, alebo je to len domnienka?
Sme si istí, že mikulec ju nežiadal práve preto, že by ju nedostal? Vzhľadom k svojej minulosti?
To ale nemusí znamenať, že úradnícku vládu nechce a nebude menovať.
Môže to znamenať aj to, že mikulca si chce ponechať aj v prípadnej úradníckej vláde. Kontinuita musí byť. Kde by takého druhého našli?
Jáj, to nie je dosť zvrhlé!
A to nemá tak byť v liberálnej demokracii?
Možno ešte čakať pár hráčov zo zámoria a u nás ešte beží play-off, takže tak.
Odporúčame