To ste tu potom dvaja takí, druhý sa volá neprišlo.
To ste tu potom dvaja takí, druhý sa volá neprišlo.
Ačohentizmus. Hanbi sa, to sa nenosí.
Aj tú pečiatku potrebnú na vzlet vybavia, povolajú mikasa a ten napíše výnimku:(
Ten bol dobrý:)))
Bobor říká, že naše stíhačky sú nepredateľné?
Hmmm, stíhací realiťák, či podvodník, ako Jeho Pán?
Nezahováraj.
Som si istý, že Rusi ich budú očakávať s otvoreným náručím.
Takže výrok "aby sa ľudia na Slovensku nebáli zomierať" sa konečne blíži do správnej dimenzie?
Klameš a zavádzaš, keď nemáš čo povedať. Porovnaj ho do svojim.
Presne ma to napadlo, keď som videl návštevu Volodymyra v EP:(
Sfanatizovaní dobre platení magori:(
Prečo po voľbách? Však to každý vie. Sankcie na všetko ruské by mohlo spôsobiť nedostatok náhradných dielov. A stačilo, že lietadlá sú ruské. Plešatý videl v každom technikovi ruského špióna. Punktumbum...
Ktorá krajina prispela zadarmo tak vážnou zbraňou ako s-300 a tento neborák (čítaj debil) nemá dosť a musí byť prvý, čo pošle lietadlá? Heger, dúfam, že tvoje deti budú prvé, ak nás do niečoho zatiahneš!!!
Nemýľ si pojmy s průjmami:)))
Pre Rusov to budú cvičné ciele zadarmo, keďže platiť budú Ukrajinci. Myslíme, či to bolí?
Niet za čo, vysvetlené.
Je komické, ak matovoliči obhajujú neobhájiteľné.
Wikipedia:"Originally, the German Army ordered a first batch of two systems in 2009, to be delivered in 2013, with two more systems planned to follow later, but were never bought. "
Takže Nemci si objednali 2 systémy v 2009 a dostali ich v 2013, s tým že ďalšie 2 budú nasledovať neskôr, ale neboli nikdy zakúpené. Asi sú fasa. To bude teda akvizícia:(((
A ty si odkiaľ, že nevidíš, že to napísal Valdis?
Až na to, že si bohovský a zvedaví:))))))))))))
Yes, konečne z teba vyšlo niečo normálne!
Odporúčame