Ešte raz, ak boli vyrobené 4 kusy, akú podporu a servis možno očakávať?
Ešte raz, ak boli vyrobené 4 kusy, akú podporu a servis možno očakávať?
Ono to tak vyzeralo dnes v EP... až z toho išli zimomriavky.
Hej, len je SHORAD, tak košiar nesmie byť moc veľký.
Musí byť super vecička, keď boli vyrobené 4 kusy...
"Odovzdaním týchto dvoch systémov sa Nemecko vzdáva všetkých systémov MANTIS, ktoré boli zavedené do Bundeswehru."
A ak bude pršať? Nemôže to spraviť v sobotu a v nedeľu na nákupy? Kto povedal?
Daj nejaké dáta, ako predavačky nechcú pracovať v nedeľu, prosím.
"Ďalšie súdy ho čakajú"
Takže aj my si počkáme. Všetko sa dá znovuotvoriť, zrevidovať.
On vedel, prečo si tú "slabo platenú" funkciu pýtal.
Tak už je z neho kočovný komediant?
Rovnakí pacienti. Stačí pozrieť pod ich statusy na FB.
Perfektne to ten *íčo zvládol...len prečo ho nikto nemá rád, mrnk, mrnk?
To bude dlhá kampaň.
A výrok "Bude to drahé. No a čo. Veď oni na to budú hľadať peniaze." stále platí a nadobúda stále väčší rozmer.
Áno, ak sa niekto oháňa, že to je pre zamestnancov...naopak je to rozdeľovanie a diskriminácia profesií.
Včera ma inak dojala Uhlerová. Odbory sú za zatvorenie obchodov v nedeľu: " ...ono to celkovo zapadá do európskeho trendu skracovania pracovného fondu, resp. redukcie práce v neštandardných pracovných hodinách a do konceptu zlaďovania a zosúlaďovania súkromného a pracovného života..."
...a že prečo sú odbory tam, kde sú...
To už ani v debate niet nikoho, kto by tieto kreatúry bránil. Už ani Uderený?
Tak sa rozhodli. Taktizujú. Šetria silu. Aby "neprebrali", ako sa hovorí.
Super, gratulujem. Talianky drú, zaslúžia si!
Odporúčame