Je to na demisiu celej vlády.
Od vás už nikto neočakáva, že nás niečím prevediete.
Je to na demisiu celej vlády.
Od vás už nikto neočakáva, že nás niečím prevediete.
No kto pôjde pred súd a prečo, to si rád počkám a pozriem.
A novinári písali o všetkom, o všetkých trápnych pokusoch niečo pre ľudí spraviť. Tlačovka za tlačovkou, návrh za návrhom, trapas za trapasom. Ďakujeme, neprosíme. Slovom nespravili takmer nič. Stačí si pozrieť porovnanie pomoci v krajinách EÚ. S týmto Fico fakt nič nemá:)))
Úžasný článok. Aj fotogaléria k nemu:)))
Už včera vraveli, Edo, že si drsňák:)))
...a prečo sa im pred tie plusové body dostalo mínusové znamienko?:)))
...a išli s humanitárnou pomocou a vyzdvihnúť príbuzných, podľa zverejnených správ.
...a podľa záberov boli plne obsadené ľuďmi.
Tiež som bol zaskočený tým, že komplet je na ničenie vzdušných cieľov...
...a aha čo som našiel...
https://www.sme.sk/minuta/22967026/rusko-pou…
Samozrejme článok sa dá čítať rôznymi spôsobmi.
Takže tým Hitlerom myslel matovič sám seba.
Noooó...
Ľudia to vidia inak. A to tak, že aj matovič mal svojich novinárov. Teda väčšinu.Kto vie, prečo ste mu išli po ruke, až kým vás nezačal v svojej schýze urážať a nezistili ste, že je úplný debil.
...bré ráno...
Ale veď to je ževraj obranný systém!!! A dúfam, že nie ten od nás!!!
Je to celé neobhájiteľný nezmysel. Tu bolo treba len 76-ku za odvolanie. Koľko by bolo proti je bezpredmetné.
A to bol ešte mierny, predpokladám, že si najfajnovejšie pikošky necháva po odvolaní. Však nádej ešte v jeho chorej hlave žije...
Hlasoval ako Jeho Pán nakázal.
... že si niektorí ľudia nevedia užívať dôchodok...
Zapnite si prenos NR SR.
Aktuálne je tam magor a sulíkove Breakfast at Tiffany's:)))
Žiaľ nie. Neprešli sme školením, kde nás učili, ako zbožňovať a hladkať po hlavičke brata svojho, aj keď on do vás kope, pľuje, nadáva vám, obmedzuje vás a dostane vašu krajinu na pokraj ekonomického a sociálneho kolapsu. Strašne mi to je ľúto:)))
2,5 roka rozosievania nenávisti, dúfajme, prinesie svoje ovocie.
Odporúčame