Noooó ak má potom následne oknom liezť späť Johnson ako v UK...nech radšej vydržia a dorazia sa sami svojimi činmi.
Noooó ak má potom následne oknom liezť späť Johnson ako v UK...nech radšej vydržia a dorazia sa sami svojimi činmi.
Tvoj Pán povedal, že žiadnu buzeráciu z EP nepripúšťa a môžu si to odpustiť:)))
Teraz si bite hlavy o stenu... všetci čo ste podporili peniaze na jeho k...
Pomáhajú aj zahraniční policajti "na plote". Dal som ti tam 1 link, mali či majú tam aj oni rotácie. V tom najhoršom tam boli policajti z viacerých štátov. Teraz sa to bude zrejme opakovať.
Kým nepoznáme čísla a štruktúru ľudí prichádzajúcich cez otvorenú hranicu z UA, môžme len tápať a krivo obviňovať južného suseda.
...a ešte čosi...rokenrol začne, ak Rusko "vypne elektrinu" vo väčšej časti UA. To nechcem vidieť, čo sa bude diať:(((
Toto je inak pekelný lynč. Aj mi ho je trošku ľúto. Nech sa poďakuje Ministerstvu zdravotníctva a médiám:(((
Nechaj ty len radšej na odborníkov, ktorá hranica prepúšťa najviac migrantov/utečencov.
...a že oplotená maďarsko-srbská hranica sa stráži horšie ako ako naša južná, myslíš fakt vážne?
https://svet.sme.sk/c/22835998/na-srbsko-mad…
Ešte niečo? A to samozrejme nikdy nebudem obhajovať aktuálne politické špičky.
+++
Presne to ma prvé napadlo, že toto je potvrdenie ako to ten Orbán "robí zle".
Medzi potencionálnymi obeťami vraj aj Fico. To už asi nebude útok proti demokracii (liberálnej)...či?
...ja že takáto obeť má tendencie dávať dole novinárov...
O tom predsa rozhodne väčšina.
Tým sa naveky zakopal niekde v opozícii. Dobre tak.
To je neuveriteľné, tatrojka dnes dávala v hodinovkách úplne protichodné informácie. Verí vám už len magor.
... napríklad
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Však informujeme pravdivo, však? Ak nie, potom sa stráca váš význam ako médií a ľudia si tie informácie nájdu inde.
Vážená redakcia, čo takto pridať tu aj video z týchto protestov aj so zvukovou stopu?
Potom môžte hovoriť o slušnosti a o nenávistných prejavoch. Tak prosím, do toho, dajte dôkaz.
Podľa poslednej vety sa asi máme na čo tešiť.
Veľa síl, pán generálny prokurátor.
Tento príspevok treba podčiarknuť či inak zvýrazniť, tak je. Dvaja z dvoch na V politike na tatrojke. Mier, nikam nemierim...
Nakoniec zistíme, že kým sa my staráme o rodiny, oni nám vládnu:(((
Aj na BA prieskum tv markízy sú teda o to viac výsledky alarmujúce, však?
Odporúčame