"Mladý slovenský útočník následne absolvoval predsezónny kemp a v noci na dnes odohral prvý zápas zámorskej profiligy."
Čo za čudo zlátalo tento článok? Montreal hrá prvý zápas ročníka zajtra ráno o 01:00 nášho času.
"Mladý slovenský útočník následne absolvoval predsezónny kemp a v noci na dnes odohral prvý zápas zámorskej profiligy."
Čo za čudo zlátalo tento článok? Montreal hrá prvý zápas ročníka zajtra ráno o 01:00 nášho času.
... týždeň sem týždeň tam. Však po uhorkovej a navyše sulikomatovičovej sezóne niet kam sa ponáhľať. Však my už od nich nič neočakávame, len nech už konečne vypadnú.
... silný premiér:))))
Všetci klamú, iba mária, ktorá ten podvod spáchala, je čisto pravdovravná.
Áno, po druhom prečítaní vidím, že to hovoria o ročnom zvýšení... čiže v reále pomaly pokles miezd.
Že predavačky + 300€... To myslíte tie dve v Blaaaaaáve?
Tak už máme dvoch, čo zarábajú ťažké lóve a nič nemajú?
Ževraj áno. Vztýčená a vystretá:(
Myslím, že nemali. Maximálne Taraba ako jednotlivec, ale nie v Živote. Ale zanedlho sa ukáže, ako to myslel...ak sa bude hlasovať o nedôvere vláde či hegerovi. Dovtedy môžem brať, čo hovoril o hlasovaní o matovičovi. Jeho osobne však brať nikdy nebudem...
To je práve to, čo mi dlhodobo bije do očí.
Keby sa cítil vinný, venoval by sa len tomu. Lenže on sa venuje všetkému ostatnému, aj veciam ktoré sa týkajú výkonnej moci...kritizuje pomoc obyvateľom aj firmám, riešenie energií atď. Presný opak ako tvrdíš.
Ani nie. Zabezpečia v mieste inštalácie dodržiavanie toho, načo sú tam.
Pre katolibanca času dosť.
Kedy skončí toto panoptikum?
"Na sociálnej sieti zverejnil fotku z lietadla, podľa ktorej má namierené úplne inde. "Ranný pohľad za Slovenskom. Dnes za chvíľku začínam pracovnými raňajkami financmajstrov EPP, Európskej ľudovej strany … a pokračujem na ECOFINe, rokovaní všetkých ministrov EÚ … dávame dokopy všetky možné finančné zdroje do boja s energetickou cunami," napísal Matovič v statuse."
... toľká hanba...
Za čokoľvek. To je dnes in. Všetkým slušákom dodnes stačilo ospravedlniť sa. Prečo by to nemalo stačiť *íčovi?
Takže takýto ľudia mu vydláždili kariéru, myslel som si.
... ešte že som za to neplatil.
Podľa mňa má aj Zuza dvojníčky, lebo na ilustračných foto a na billboardoch je viditeľne iná osoba ako v reále.
... ešte že vašom za to neplatil:))))))))))
Odporúčame