Tak je len ne tebe napodobniť jeho úspech, keď nič ľahšie...:)))
Tak je len ne tebe napodobniť jeho úspech, keď nič ľahšie...:)))
Je to neuveriteľné, ale rodičovský príspevok od psíčka či mačičky naozaj nedostanú.
A niekto si zakričí, nech žije naša chorá kráľovna!!!
... akože tiež som sa na tom chcel pozastaviť...tak sa len opýtam...kde je rovnosť príležitostí, kde sú teraz feministky rovnostárky?
Ja sa obávam, že ani riadne voľby nezvládnu vyhlásiť, neschopáci...
To ešte draho kupuješ, musíš s cenou ešte dole... sú lokality, kde kúpiš dom za 20-30 tisíc. Akurát že tam nič nie je, len potraviny a všade naokolo spoluobčania. Díky aj za tie potraviny...A hladová dolina.
Prečo by si dobre neodkrojila z koláča, keď na to má?
Držím jej palce, je šikovná.
Nie, nemáte pravdu. Botanický názov je Sorbus aucuparia. A keď si to prečíta Maďar, Rus či amík, budú rozumieť.
... až kým im nepresné a sme kde sme.
Nezávislí grafik od škody vo vašom prevedení musí byť pecka...ach jaj...toho slovenčina to tak bolí...
...+ "Manželka Igora Matoviča sa v rozhovore pre Šarm tiež vyjadrila, že viac, ako vojny na Ukrajine sa obáva dehonestácie hodnôt mládeže, ktorým sa dotkla aj LGBTI komunity. "Neobávam sa tak vojny ako dehonestácie hodnôt a našej mládeže, našej budúcnosti. Napríklad im vymývajú mozog zvrátenosťami – vraj pohlavím môžu byť tým, čo chcú. Len čakám, kedy sa niekto bude cítiť ako zvieratko či kameň, či ako v rozprávke – snehová vločka," nechala sa počuť Pavlína Matovičová. "
Nový čas píše o homofóbovi roka...
http://www.cas.sk/clanok/2727245/k-strelbe-s…
...v článku zhrnuli okrem iného:"Politici z OĽANO sa už k tomu stihli vyjadriť. Minister financií, ako inak, hádže špinu na všetkých naokolo.
Vzal si na mušku médiá, opozíciu a hovorí o tom, ako sa šíri nenávisť medzi ľuďmi. Práve on pritom získal anticenu Homofób roka 2022 za výrok: "Pellegriniho kamarát – buzerant po*ratý – má zlaté tehly…" z jeho strany pochádza aj poslankyňa Anna Záborská, ktorá bola laureátkou anticeny v roku 2019 za výrok: "Musíme sa postaviť nepriateľom, ktorí ohrozujú samotnú podstatu toho, čo znamená byť človekom.... Zastavíme adopcie detí homosexuálnymi pármi a prijatie registrovaných partnerstiev." .....
V BA sa toho dnes udialo viac.
Keď ste to opravili, môžte tento príspevok zmazať. Inokedy sa nepýtate a mažete.
"Mladý slovenský útočník následne absolvoval predsezónny kemp a v noci na dnes odohral prvý zápas zámorskej profiligy."
Čo za čudo zlátalo tento článok? Montreal hrá prvý zápas ročníka zajtra ráno o 01:00 nášho času.
... týždeň sem týždeň tam. Však po uhorkovej a navyše sulikomatovičovej sezóne niet kam sa ponáhľať. Však my už od nich nič neočakávame, len nech už konečne vypadnú.
Odporúčame