Iba ak správne nastavená progresívna daň. Ale na to by nikto z tých 150 nadľudí nepristúpil. Áno, je to výsledok rozhadzovania, však vieme koho...
Iba ak správne nastavená progresívna daň. Ale na to by nikto z tých 150 nadľudí nepristúpil. Áno, je to výsledok rozhadzovania, však vieme koho...
Neuveriteľné...
Ak sú na dne v olajno, psychopat zariadi, že budete na dne všetci z koalície:)))
To by bola voda na mlyn liberálom a iným nezvoliteľným, ale to by sme už hádam odopreli poslušnosť.
Za to mu už hádam nikto nebude ochotný platiť.
Prvé čo ma zaujalo... Asi nejaký predpojatý pisálek.
Hlavne v týchto ťažkých časoch vidíme a cítime, ako na nás kašlú.
To je to isté, ako keď asociáli zrovna pri moci vykrikujú, koľko sa valorizovalo za posledných 12 rokov...ale okrem toho že sú asociáli, majú aj papier, že sú nedovzdelaní a tupí, ak valorizujú rovnako a inflácia je 12 percent a ešte si o niekoho huby obtrú. Nieže teda by som potreboval od asociálov vo vláde viac, ja len o logike a váhe ich argumentov. Aký pán, taký obsah mozgových závitov.
Za tie prachy ale my, občania, očakávame iný servis. ******
Ačohentizmus, páľ do p. Sami ste si vymysleli.
Asi to chcel pofotiť a nakresliť pre poisťovňu:)))
40 % mzdy náhrady... iná kasta. Nečudujem sa, že sú mimo. A že sa zobudia iba ak im tečie do topánok a potrebujú sa prolongovať...
Poslanec olajno omylom pri válove ani len nemôže vedieť, aký nonsens vyriekol.
Penzisti sú na svoje bývanie a okolie inak naviazaní. A každý rodič radšej podrží prázdnu izbu pre dieťa...ak by mu v živote niečo nevyšlo, alebo trebárs pre návštevu...ako by mal všetko meniť za menšie, len aby si kvôli neschopákom zas utiahol opasok.
Ale to velikáni z olajno, ktorý sa dostali tam, na čo ani nemajú, nemôžu pochopiť.
Škoda, ku koncu bol najvýživnejší. Keď už nevedel, čo kydať, prehodil zas na koľaj ako Smer ťahá Slovensko z NATO a EÚ. Myslitelia:))) A moderátor ho nechal klamať...
Aj hokejistov nechávajú rozhodcovia mydliť sa. Pritiahne to viac divákov. Ale ak by skákal do reči Blanár Domovníkovi, zasiahol by:)))
Tu píšu, že je to kontrakt na predaj.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/62892…
...a tu píšu, ako dopadnú zbrane zo západu.
Ktovie koľko takýchto správ sa k nám ani nedostane.
Ide im.
Presne tak. Toto nie je nič iné ako ekonomická likvidácia krajiny, podnikateľskej sféry, obyvateľstva...a my sa na to kukáme ako štatisti:(((
Presne tak, takže matovičovci pokračujú v kradnutí.
"GLOBSEC is a global think-tank based in Bratislava committed to enhancing security, prosperity and sustainability in Europe and throughout the world. "
...lebo to nie je putovný cirkus ale dobre zapustené semeno vojnových štváčov.
Odporúčame