Bwahahaha!
Bwahahaha!
Vidíš a títo nedovzdelanci to hovorili o p. Dankovi.
Nekecaj, vyhľadaj si, ktorá nemocnica bola NAJ za posledné roky.
Kuá...cítite to? To je autorita:))))))
Whoops...neprehodil jej niekto ceduľu, čo má kedy povedať?
Len aby to neboli bezmocní starkí v DDS-kách.
A prečo by nemohla mať bielu športovú podprsenku, keď má hruď chlapca, však áno?
V článku to je uvedené.
"Na tlačovke o 14-tej hodine však už nevystúpil."
V tomto teple?
To asi osuský, šeliga, krúpa & Co. nedajú:)))
Dobrý sudca sa hádam postará, aby mohol na svoje deti platiť ako kráľ.
...aaaá aká vlajka by viala na paláci?
Už len pri tom...
Napriek tomu je na Slovensku 100.000 lepších žien:))) Takže koľká?
Bwahahaha!!!
Žiarila aj s konkubínom:)))
Fínsko má s Ruskom viac ako 1300 km spoločnej hranice. Nedajú si pokoj. A kto je tu agresor...
Možno vedia, že žiadne náklady na údržbu nebudú :(((
Nepredbiehaj, možno sa aj teleso či časť plášťa rakety nájde aj s výrobným číslom, ako pri stanici naposledy. Ako v mestách kde vraj Rusi ostreľovali civilistov a našli sa zbytky ukrajinských projektilov...
Nie, všetci s tebou súhlasíme...len prečo si bol ticho pri amerických inváziách a vraždení?
Jaj, ačohentizmus:)))
Tak si si popísal, teraz si to prepočítaj. Mám k tomu bližšie, ako by si si vedel predstaviť. Major...30 rokov služby, výsluha 1600-1700 €. A čím vyššia hodnosť s doba služby, tým viac výsledná suma rastie. Napíš, že nie a už ozaj nemusíš nič písať. Nadávky si nechaj pre seberovných. Nechápem, či im toto ušlo pri zvyšovaní platov, alebo je zámerom vyrábať takýchto dôchodcov...
Odporúčame