Prečo sa tu nedá dať uebávajúci sa smajlík, pán admin?
Prečo sa tu nedá dať uebávajúci sa smajlík, pán admin?
Výlevy tohto pána z Roskosmos sú už dosť dlho mimo mísu... už by ho mali stiahnuť.
JB? To nie je Lengvarský, ale neschopnosť a nemohúcnosť súčasnej vlády. A to v každom ohľade a odvetví, kam kukneš problém a tuposť, amaterizmus a neprofesionalita.
Zmiznúť so cťou už nemôžete, to je pravda...
Vojakom treba:)))))))))
Sa pozrite na ich platy a aj dvojtisícové dôchodky. Viete koho si treba kúpiť a komu zapchať ústa.
Nechodí, nevidíš, že bráni svojich? Podľa profilu asi zabudol, že tu nie je na gay zoznamke.
Vyčerpávajúco presné.
Neviete niekto, kedy sa rokuje a hlasuje o odvolaní Sulíka?
Dneska si to vyhral:))))
Asi hovoríme o tom istom.
Jedno malé plus v prospech UA je, že Rusi častokrát nemôžu ani len tušiť, čo za zbrane a RS im tam západ navláčil ...len mužikov nezaškolili...
Ono ani tak nezáleží, aké slabiny má ruské letectvo podľa britov...ako na tom, proti komu ruské letecké sily bojujú. Nože dajte niečo pozitívne o ukrajinskom letectve:)))
Mária ten podvod spáchala. A asi nejeden.
Ešte si zabudol na odídencov, čo sú teraz nezaradení. Keď treba zahlasujú. A pre svoje zadky dvojnásobná istota.
Aha...a kto by akože odôvodnil a spravil takú investíciu, ak by bol odtiaľ plyn drahší ako ruský? Načo by to stálo, akože preto lebo čo ak?
Ešte včera chrochtal na tatrojke v Téme dňa, že plynu je všade dosť...len u nás nebude:)))
Keby ste nedali obrázok pošahanca, dalo by sa to aj zdieľať.
Raz mi taký ako ty napísal, že Blaha je demadog. Keď som sa ho spýtal, že čo za psa myslel...napísal, že čo sa mi smeješ, ty buzerant...
...no a ty sa douč gramatiku, ak to s písaním myslíš vážne, lebo to bolí.
Ah, túto lahôdku si musím pozrieť z archívu.
Odporúčame