To je dobre, aspoň sa to prirodzené vyčistí. Rovný rovného si hľadá, fašista k fašistovi sadá a ľudia budú mať jednoduchšie povedať vám NIE. S matovičom...to je absolútny hnus.
To je dobre, aspoň sa to prirodzené vyčistí. Rovný rovného si hľadá, fašista k fašistovi sadá a ľudia budú mať jednoduchšie povedať vám NIE. S matovičom...to je absolútny hnus.
Ale oni to hrajú na krásu. Musia vymanévrovať, prečísliť a skórovať do prázdnej.
Taký nejaký ušudlaný gól, akými nás dostávajú súperi do kolien sa predsa neráta:((( Tsa!
Áno, zle sa pozerá na mužstvo, ktoré ak má hernú prevahu, sa vyváža po mantineloch.
Len prečo teda po evakuácii ten volodymyr vydal evakuovaných vojakov do ruského zajatia...:)))
Čo? Konflikt heger-matovic? Však heger by ani nevedel, čo mu má povedať bez rádcu na tablete:)))
Od kedy sa závery kolíkovanej komisie nazývajú vyšetrením?
A koho to trápi? Koho trápi konečná cena pre spotrebiteľa? Koho ešte trápi zelená agenda...bude plyn z émeriky tankermi a benzín zo zahraničia kamiónmi...nonsens.
Jáj, tak toto je tá džentlmenská dohoda:))))
...vlastne ako inak, keď to hovorí matovič?
Toten viskupič sa nepočíta? :))))
Ah... Tu je útok Rusov fosforom na Azovstal, pod príslušným článkom debata neotvorená.
Slovensko moderné a prosperujúce... :))) Koho že to je mantra?
Ale zložitejšia tiež rozhodne nie je.
A roztlieskavač Porisko ešte v nedeľu f telke kričal, že Vova ani nepoďakoval za zbrane a pomoc v hodnote 500 000 € a vyhráža sa, že nás odpojí ... NEPREKVAPIL, TO NIE. Iba slabý štandard, mal by zmeniť repertoár, lebo sa aj maminkám svojích detí zunuje.
Samé kapacity. Hnoj olanácky, čo sa v našom parlamente zdraví pozdravom Sláva Ukrajine.
Niekoľko desiatok posledných sfanatizovaných zúfalcov si bolo vypočuť silné naučené slová tohto kazateľa. K tomu neskutočná hanba na Slavíne...ide vám...
matoviča s hegerom treba dokončiť, či ako tomu rozumieť? Však oni sa dokončujú sami:))))))
Možno by stačilo u vás spraviť prieskum, súhlas/nesúhlas s tým čo sa stalo.
Presne tak. Extrém treba brzdiť, definovať, vytesniť. Nie robiť z toho kolektívnu vinu.
Tak isto treba vyšetriť, kto vulgárne kričal na prezidentku z davu v NR . Možno by sme sa čudovali, koho kto nastrčil.
...a mikulec dal skartácie ktoré sa nediali zastaviť. Mocný to človek.
Poznám jednu krajinu, ktorá by to už dávno vyriešila Napalmom. To by sa páčilo, však?
Odporúčame