Túto sobotu premenovali na Vtipnú sobotu?
Civili v Mariupole tvrdia, že ukrajinskí vojaci "poľujú" na ľudí, čo sa označili bielou páskou alebo bielym uterákom kolo krku. Takisto hovoria, ako to bolo s nemocnicou a ako Ukrajinci ostreľujú ľudí, čo si chodia k nemocnici k cisterne po vodu. Súdružka z kozieho paláca sľubuje, že poskytneme Ukrajine pomoc s dôkazmi...
No dobre a čo je ešte v ponuke?
Presne tam nás smeruje táto lúza.
Ja som už počul aj o schválení 6x29:(((
Zbytočne sa tu hádate. Nič nie je jasné. Ani kto im pri vypovedaní o zverstvách na kameru mohol s čím stáť za chrbtom, alebo čím sa vyhrážať. Takisto nehovorím, že nemohli hovoriť pravdu. Infovojna a sprostá obojstranná propaganda robí, čo má robiť. Je to špinavá vojna, nič viac. Pravdu sa nikdy nedozvieme.
Podstatné je, že povedala pomôcť Ukrajine a nie pomôcť nezávislým vyšetrovateľom na Ukrajinu... To hovorí za všetko, čo sa okolo nás deje a čo nám tlačia do hlavy. A potom očakávajú dôveru...
Keď už vlastnú poslankyňu nedokážu vládne strany zvoliť, to už nám čo za lúza vládne?
Lebo si dovolil v tejto Džamahírii vysloviť hypotetickú otázku... A to sa podľa vládnucich idiotov nesmie.
...a Kiska neúmyselne, lol!
Stále lietajú, zrovna jedna pristávala. To sa neboja lietať, keď ich podľa naďa servisujú ruskí agenti?
"Ako vysvetlil minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO), predaj migov by bol veľmi komplikovaný."
Iste, oni nepočítajú s tým, že budú za naše Migy platiť:)))
Tak mesto ste si rozstrieľali, horí vám už niekoľko týždňov, zle sa vám v tom dyme dýcha...a vy poviete, že Rusi použili chemické bojové látky:)
Smiešny ujo z kaviarne... nerozumiem tvojej žlči:)))
Nerobí. Neskutočne všetci klamete a špiníte. Nič iné ale nemáte a nedokážete.
Odporúčam vám zamerať sa pod lampu, tam je najväčšia tma. Krajinu máme právne a morálne znivočenú a zachvíľu sme aj finančne v koncoch.
Hint- nie o opozícii hovorím:)))
Odporúčame