Ale dá. Stačí ak ti pri domovej prehliadke niečo podstrčia alebo na teba vypovedá iný kajucnik.
Ale dá. Stačí ak ti pri domovej prehliadke niečo podstrčia alebo na teba vypovedá iný kajucnik.
Takže po udalostiach tohto týždňa platí Sme Mafia:)))
Aký je dnes problém cvaknút na mobil a zverejniť ľudí, ktorí sa často motajú len tak naokolo? Nie je to VS? Potom nie je problém. Je to VS? Potom naď klame ako vždy a sú to amatéri.
Krajina zázrakov. Namiesto toho aby sa blokovali, keď sa zasa hryzú, zahlasujú jeden druhému za návrhy, aj keď s nimi nesúhlasia. A teraz vás ošuškajú... Porisko, už ani tá mafiánska hrdosť nie je čo bývala...
A tebe kto nabulikal, že koľko % zo mzdy máš dať na benzín?
Plyn vraj o 17%, nakoniec je z toho 24... všetko funguje.
Kde nemá olajno škodnú?
...no a tento, to je fakt ťažký kaliber. Ako sa stále viac a viac ukazuje, všetko je to špinavá infovojna, špinavý lobing špinavých ľudí. Smutné.
Aj som ťa nahlásil, spáchal si trestný čin hanobenia... Ak tu príspevok aj napriek tomu zostane, je to ako s ruskou vs. americkou propagandou.
Presne. Aj mňa donútili titulkom prečítať si ten blivajz.
Tak to si vydržal dosť.
U mňa skončila, keď si nechala v núdzovom stave zneužiť armádu na špáranie v nosoch. A to sa snažila chvíľu tváriť, že jej išli poza chrbát...
To ale vieme všetci okrem hegera.
Áno, to bola jeho najväčšia chyba. Mohla byť polka pravice v cimre a slúžiť aj ako výstraha pre darebákov.
Tak. Sú v tom všetky 4 strany.
Hlavne si skúste pogúgliť, ak ste neboli na UA, aké tam majú záchody...STUPAČKOVÉ!!! O keramických misách sníva aj Volodymyr. Dosť sprostá propaganda.
Ktorý hlupák by neušiel, keby skutočne mal za ušami? Niekam z kade nevydávajú? Z toho vyplýva, že toto všetko sú zúfalé vykonštruované žvásty.
Prepáč, nevyznievaš dôveryhodne.
???
Nejaký link a kto nás pokrýva?
Odporúčame