S kde býva pacient z Trnavy vieš?
:)))
Macko za Mackom sa tu dnes na nás valí. Už je prezidentom?
Vy nás chcete, Pravda, odradiť čítať váš denník?
:)))
Nie. Automat ťa pustí alebo nepustí. Prispevky sa tu jednoznačne mažú.
Jeeeej Hasič ešte funguje? Tam sa nám na terase obtočil ožratý docent v oblečíku na zábradlí čerstvo natretom na zeleno...
Ak je to tak, tak vláda je zodpovedná za 25 mŕtvych ukrajinských vojakov, ktorých naviazali na našu s300. Ale to im asi nikto nepovie.
Nikto z nás nevie, čo je utajované a čo sa v tejto Džamahírijii nesmie povedať. Fico nič protizákonné týmto nespravil. Benčík si môže akurát tak pískať. Zas potvrdil, že je vlastne len odporný ideo udavač:)))
Naša politická reprezentácia si myslí, že hej. Je na nás im to vysvetliť.
Keď nedáš, tak podporuješ? Dosť dementné:)))
Možno si len zle vybrala:)))
Koho že si podal?
Ale prdľajz, len prišiel o ďalších pár percent podpory aj s celým spolkom hlupákov.
Ak je súčasťou našej PVO, v mierovom stave by mali podliehať veleniu NATINADS čiže príslušný CAOC.
Správne. Toto už nemá konca. Už to vyzerá ako tanec na hroboch mŕtvych na Ukrajine. Nemajú kus slušnosti. Čistá beznádej čo stvárajú.
:)))) keď podporovateľ amerických štváčov označí niekoho za kolaboranta :))))
Nepovedz. Alebo na nejaké MHáčko, však. Aj to je obrana, hlupáčik onanujúci pod každým príspevkom?
Vieš čo? Máš pravdu. Svoju liberálnu. Bež naspäť na pískovište a osláv to. Buchni si v ruke obranný granát. Neboj, nič sa ti nestane, však je o-bran-ný:)))
Takže sa, hlupáčik liberálny, nedá použiť či zneužiť na útok?
Odporúčame