Povedal sedlák, čo sa výživa v utrpení ľudí. Slzu vyroní len naoko, len ak to hodí promile k preferenciám.
Povedal sedlák, čo sa výživa v utrpení ľudí. Slzu vyroní len naoko, len ak to hodí promile k preferenciám.
b.
Ty si napísal, že bombardovalo ukr. letectvo. Aj to popreš?
Vieš, keď niekto chce vymeniť dajme tomu byť za dom, tam je to celkom jedno, kde sú ceny. Ale ak chce dobre predať, tak to je teda rozdiel. Či už vypadnúť z krajiny, alebo vrátiť sa do rodičovského. Ani v jednom prípade nie je jedno, kde sú ceny nehnuteľností.
Nevieš, že vrtuľníky môžu byť súčasťou aj pozemného vojska?
Šrotovné?
Aj učiteľky zvládnu 100 detí namiesto 15-20. Aj im za to niečo sľúbia...
Nie ak chce niekto všetko predať a vypadnúť z tadeto.
...ten pokles ma trošku straší...vedia viac, ako priznávajú a na základe toho predpovedajú?
Nenávistných hlupákov a ich pussypajtášov už bolo dosť.
... áno, jarík kupuje zbrane všetkého druhu:(
A rubeľ je už skoro tam, kde bol pred vojnou...
Nožík sa mi otváral, keď som večer pozeral naďa a jeho nákupnú horúčku.
My si asi máme vystačiť s jeho vulgarizmami z parlamentu.
Nevadí, jeho vlastná reklama
Vtedy bola ešte pionierka a boh vie, čo jej o tom povedali.
Ale vážne... krásne gesto a vďaka za tých ľudí.
A čože, nejsou lidi? To ale úplne od začiatku, preto to tu tak vyzerá. Víťazi:)))))))))))
To je to najlepšie, čo mohli spraviť. Aspoň si nezaneriadime profily s fotkami magorov. Myslím vážne... koľko X som chcel niečo zdieľať alebo si len odložiť, ale obrázok má odradil.
Odporúčame