Musí, však spachtľovali, nie? Prasce luhárske.
Musí, však spachtľovali, nie? Prasce luhárske.
Videli ste plačovku Krajčího?
BA a NR im na poslednú chvíľu vybehla s pozitivitou hore, pomenila sa um hitparáda okresov, ale rozhodli sa tam na poslednú chvíľu netestovať. Takže si sami nakakali do huby.... a takto vlastne to má kvalitku ich rozhodovanue od začiatku.
Na prekrytie hlavného športovca treba zaistiť aspoň 20 chlapov:)))
Toho nechajme napokoji, ten je aspoň päť rokov smrteľne chorý :(((
Naopak, potešila. Ako sa dohodli, nevynášajú von čiastkové zistenia.
A lúza je už po covide, tak môžu pokračovať v práci :)))
Neverím, že to pôjde do zabudnutia. Aj na covid pozitívnych poslancov v parlamente bolo podané TO. Nie, neverím.
A ževraj ani tak skoro nepôjdu. Toto už nemá obdoby. Tu treba frontálny útok:(((
Akú v tom vidíte retrospektivitu? Ak som ukradol včera rožok, dnes sa už s tým nič nedá? V tomto prípade nevidím žiadnu retrospektivitu.
Ešte sú tu TO na pozitívnych poslancov v pléne. A kto im tam umožnil prísť? Spolupáchateľstvo minimálne. Ale kto im tam prikázal prísť a hlasovať!!!
... ani tie tituly pred a za menom mu na rozume nepridali.
Skutočne? To fakt už dnes z NAKY nevyliezol? Dôvod otvoriť si medového Jacka?
Žiaľ to nebol je preklep ministra, vyplýva to z covid automatu. Dementovo.
22 minút večerných správ rtvs covid, testovanie, covid... ide im to :(((
Denno denne.
To musí byť nejaký preklep ducha svätého. To nedáva zmysel... pre tých čo sa odmietli testovať a strávia 12 dní v karanténe test, aby mohli ísť do práce?
Žiadny iný zmysel ako vynútenie poslušnosti. Ak to je tak, sú to dokonalé špiny.
Na... a ffp2 respirátor si kúpte sami :)))
Sa ale netlačte a nebite, lebo Váš Pán pozerá a bude sa zas u......ť.
Odporúčame