... tú mizernú jednomotorovú rúru?
... a už bolo ukončené vyšetrovanie? Pokiaľ viem nie...
Bwahahaha, sa pozri na tie oSOBNOSTI pri moci a ich kvalitky, bwahahaha.
OK, nech mi dokážu, že mám telefón.
Alebo nech mi dokážu, že mám sms zdarma. Alebo že som povinný platiť za sms štátu a čakať do smrti na potvrdenie, ak chcem ísť von. Dementi.
Wikipédia:"Trvanie inkubačnej doby ochorenia je od 2 do 14 dní (medián 5,1 dní)."
To si ale památáme všetci. Niekto kompetentný by mal na to poukázať.
Aj ja chcem svoju policajtku na telefón, najlepšie v koži či v latexe:)))))))
"Ministerka má informácie, že Monike Jankovskej bola poskytovaná dávka liekov v týždňových intervaloch. „Neplatí pravidlo, že by sa poskytovali lieky na dennej báze a boli požité pred príslušníkom zboru,“ spresnila s tým, že sa rozhodla prehodnotiť štandardy podávania liekov väzobne stíhaným a väzneným osobám."
Bwahahaha, toten generál dobre spravil, že išiel do dôchodku... teda vzdal sa funkcie.
Všetko už bolo povedané, so všetkými súhlasím, tak sa pridávam.
Super a teším sa na MS v covid-somároforovej "izolácii" !!!
Tak si to tam v tej Blaaaaáve vyfarbujte do stále tmavších odtieňov, keď to tak má byť.
... mali byť stanovení náhradníci, ale to by niekto musel myslieť.
Pri tých pár tisíckach hospitalizovaných, čo sa im tam točia, už skutočne mohli vypátrať kde k tomu prišli a konať. Diletanti.
Nárast? To je výsledok agresívneho britského Holy vírusu:)))
... naposledy to bol 1 slovom jeden deň.
Prečo začínaš so smerákmi? Prečo nie rovno s mečiarovcami a dzurindovcami a Gorilami? Máš nejaký blok?
Nechápem, prečo našepkávaš tete od kolikových, čo má zajtra povedať na TK:(((
... a dĺžeň som nezabudol...
však tu => Teplý, udernik a arzenik... máli?
Tak ak ho má čo mátať, nech ho máta aj na dôchodku.
Odporúčame