... po funuse, ešte aj colník ti zabalí súkromnú dodávku.
... po funuse, ešte aj colník ti zabalí súkromnú dodávku.
Včera veru bol pekne na dne, v koncoch.
Mal tam aj pár dobrých ťahov a rečníckych obratov, ale inak na dne.
Nedávno sa tvárili, že stačia hieroglyfy, dojmy a prújmy z Threemy :)))
Možno ani nie.
Dá to na každého jednotlivca a MOM-ky.
Starosta vypovedá príslušnosť. Mali by sme ho nasledovať.
Prečo to nikto z tých dementov nevidí, či nechce vidieť?
... dokonca si jeden služobníček z trnavy myslí, že teraz sme my hodní nasledovania:)))
... však dal plnú r i ť výnimiek, tak musí vedieť o čom točí.
však v tom sú aj celé odpovede...
... tu je časť so Šlosárom...
... a tu je časť s Pročkovými otázkami.
Čo tu splietaš?
Toto bolo predsa 2.kolo. A kedy začalo 1. kolo? Netrvalo náhodov týždeň a teda testovanie bolo pred 9-15 dňami!!!
Naštartujte niekto kto má kontakty odbory!
Dohodnime sa, že budeme bez testov sedieť doma a nepôjdeme do práce!
Ešte uvidíme, koľko by ste nás nechali doma, že!?!?!?!?
... neviem, je niekde v článku napísané, že vypúšťajú povinné testovanie ako priepustku z covid automatu?
Stačí povedať, že ovce patria do Capitolu a ideme.
Akú onucu?
Však od neho sa nič nevyžaduje, len vykazovať činnosť :)))
Odporúčame