Hehé, buď predsa trošku realista.
Problém je niekde inde.
Referendum je vôľa ľudu. Takže ver, že získa aj milión podpisov, ak bude chcieť.
Ja zas neverím, že táto vláda mafiánov, plagiátorov a klamárov toto referendum vypíše.
Hehé, buď predsa trošku realista.
Problém je niekde inde.
Referendum je vôľa ľudu. Takže ver, že získa aj milión podpisov, ak bude chcieť.
Ja zas neverím, že táto vláda mafiánov, plagiátorov a klamárov toto referendum vypíše.
Tiež som na to pozeral. Prvé čo ma napadlo, že možno aj dlhšie lyže mohli byť. Ale tie bránky boli natesno a trať dosť technická, dole priklonená na jednu stranu.
Povedal by som, že SP získava na príťažlivosti. Nadvláda jednej pretekárky nikdy nerobí seriál vzrušujúci. Peťa to má dobre rozbehnuté, verím jej, teraz alebo nikdy:)))
... a preto musíme byť premianti v počte úmrtí na počet obyvateľov ?
Rozmýšľaj, ak máš čím.
5a pol milióna obyvateľov na akej rozlohe? Na akej rozlohe, do psej matere? Veď to je väčšie mesto vo veľkých štátoch. Áno hovorím o hustote obyvateľstva, o zgrupovaní, bábika...
Prečo sme teda premianti, keď máme špičkového testoviča, do bielej kobyly?
Pravda je tak neznesiteľná?
Toten píšúci nad tebou ich predsa nemôže ani poznať.
Ešte lepšie... a olano má aké štruktúry a zázemie ?
Sulík? Ten má akurát tak percentá. Momentálne.
Nemá poriadnu stranu, štruktúry, však ledva dali dokopy kandidátku na posledné voľby. A nemá nič v svojom programe, čo by poskytol väčšine.
Krajniakovi horia dss-ky, katastrofa.
A oni tu šikanujú a buzerujú milióny nezmyselným povinným ag testovaním.
Nevedia ochrániť ani tých najzranitelnejších. Diletanti. Katastrofa.
Hračkárske matoprofitotesty ti nezaručia, že vonku stretneš len negatívnych. A už vôbec nie po vynútenom zgrupovaní. Ak pôjdu okolité krajiny dole a my nie, je to jasné. Síce sa vedia hrať pekne s číslami, ale percento pozitivity pcr testov a úmrtnosť sú faktory, ktoré neoklame.
Takže keď sedieť doma, tak všetci :)))
Hlas sa potrebuje zviditelniť?
A čo potom ostatní trpazlíci pravice?
Plus sme spodina, žaludi a padajúci obyčajní?
Kto by si to nemohol dnes dovoliť... matovič? Bwahahaha, ten už robí horšie veci.
Čakáš nejaké správy z Threemy? Alebo aké sú u vás dôveryhodné dôkazy?
Choď doprdele, nám stačia tí obyčajní tenisoví veteráni v parlamente...
Asi nie každý sledoval % pozitivity.
Akože prežrali rezervy? Však ešte zobrali úver 12 mld, či koľko.
Treba ich zastaviť, kým si to všetko neprerozdelia.
Lentočka napísala :"Len si to pekne vychutnajte - vyžerte tento spoločenský marazmus. Čo ste si zvolili to máte a nenariekajte, majte aspoň elementárnu zodpovednosť za svoje činy. Mentálna výbava tejto koalície je na úrovni jej voličov.
Tak vám treba."
...a ja sa pripájam. Koho tu už zaujíma niekoho iného problém :((((
Paráda!!!
Ďakujeme *íčovi za atómofku!!!
Výsledky už prvý deň po testovaní:)))))))))))
Odporúčame