Tiež som na to pozeral. Prvé čo ma napadlo, že možno aj dlhšie lyže mohli byť. Ale tie bránky boli natesno a trať dosť technická, dole priklonená na jednu stranu.
Povedal by som, že SP získava na príťažlivosti. Nadvláda jednej pretekárky nikdy nerobí seriál vzrušujúci. Peťa to má dobre rozbehnuté, verím jej, teraz alebo nikdy:)))


