... oni sú už takí... iní, slušní...
Aj tu sa jeden z nich teší... nevadí, dostanú, čo rozdávajú a čím prv, tým lepšie. Hyeny.
... oni sú už takí... iní, slušní...
Aj tu sa jeden z nich teší... nevadí, dostanú, čo rozdávajú a čím prv, tým lepšie. Hyeny.
Konflikt medzi 2 politikmi čo ma nezaujímajú, nemajú mi čo ponúknuť mi prináša úsmev na pery:)))
Len tak ďalej, pre mňa sa aj vykynožte navzájom.
Hovor si čo chceš, Riško, zas si to dal na pajáca.
Škoda aj niečo s tebou sledovať, počúvať ťa a strácať čas.
Pozor, drž ten balónik poriadne, nech neuletí!!!
Ak sú tie ambulancie v zdravotnom stredisku, tak majú všetky rovnaké pravidlá :(((
OK a ako dlho mrzlo, že sa to už ukázalo v poklese?
... poďte s nami, zostaňte aj vy doma:)))
A koľko že to písomné potvrdenie od Polície bude stáť???
Ľudia, zostaňte doma kto môže.
Čísla začínajú klesať. Aj dnešok to potvrdzuje, pozitivita nad 17%.
Stále dosť ale hodné zaznamenania a sledovania trendu.
Idiot sa bude totiž búšiť do pŕs, že to on...
Ešte že to kontrolujú matematici.
A Ivana si môžme kde nafasovať?
Je tam správne kritika dezoláta za jeho voľný lockdown pred zavretím zjazdoviek a modlitební.
Treba na nich dávať pozor, aby neušli. To vravím od prvého dňa.
... neklame, je to tlačová správa
Ty zavádzaš a prskáš ako Váš Pán.
... a tolkí ľudia zacítili šancu vyšplhať sa hore po jeho pleciach... toľko sklamaných a zmarených nových kariér. Zbytočne hejtovali.
Mať vaše problémy:)))
Vyčkaj, sám prídeš na rozdiel medzi lžou a lžou... a kto vlastne ten chorý luhár je a čo dokáže :)))
Paráda. Dobré spravy, na čase predať a vypadnúť z tadeto. Pozdravte Vášho Pána, koľko sa do neho zmestí.
Lož je hlavným nástrojom jeho pošahaneckého marketingu, niet sa čo čudovať.
My mu to dokážeme predsa prekaziť... whoops...
Prečo ale svoj biznis a svoju úchylku schovávaš za slogany ako ZACHRÁŇME SPOLU ŽIVOTY?
Stupídne.
Nezabudneme.
Naser si.
Odporúčame