No... možno by to nebola ani Sulíková chyba, že na Slovensku sú nenažratí podnikatelia a nevedia sa podeliť so ziskom.
... ale že im ešte uvolní mantinely a v súčinnosti s Krajniakom idú vlastne po najslabších, najchudobnejších a najzraniteľnejších.
Ako zvery.
Gratulujem za taký výber :(((


