... prečo nám neprikážu rovno teleportáciu?
Už tam dopísali aj výnimky zo zákazu.
Rozum mi zastal hneď pri prvej....
"cestovanie zakázané nebude, treba však zvážiť jeho nevyhnutnosť, vláda odporúča v prípade možnosti uprednostniť prostriedky diaľkovej komunikácie"... nesedí ani predmet a ani zmysel. Prostriedky diaľkovej komunikácie:))) https://www.lewik.org/term/16728/prostriedky…
KATASTROFA NIE JE PANDÉMIA, katastrofa je to, čo sme si vybrali. Ani papier nevedia spraviť za celý deň.
On hlavne za ŠP nebude zvolený. Verím ešte na spravodlivosť a zdravý rozum.
Ani rakúšaci mu nepožičali testy, lebo sa nechcú podieľať na porušovaní ľudských práv u susedov. To je na uterák...
Excelentný článok a informácie. Presne ako boli podané.
"Aký bude slovenský lockdown? Čudný. Začne sa v sobotu"
Prosím nemeňte na tom nič.
no... áno... ale v jeho postavení je to na paragraf.
... takže bol aj vedúcko!!!
... a svet ďalej žasne:(((
Prečo preceda ťahá vlek ďalej? Chaty a hotely bez zmeny.
Písal tu niekto o diletantoch?
v sibotu 19. ... ešte raz pre demementa stalberta:)))
Súhlasím.
Tu sú ale dve roviny:
1) gruppentestíky
2) Matovičova nečinnosť vlastnými slovami salám párky
Sám si špina najšpinavšia aká sa tu na debate nachádza. Ešte aj čítať nevieš dement matovičov.
... komisia zložená z predstaviteľov ministerstva spravodlivosti, bwahahaha.
Nemá byť vyšetrovacia komisia nezávislá? Vlastne... vyšetrovaciu komisiu od vás očakávať zrejme asi pravdepodobne očividne nemôžeme. Dúfam len, že v TN nemocnici nešarapatí covid...
Ty si fakt slaboduché individum.
Ešte raz, opľuj sa sám aj s kotlebovcami a sobotu 19. si spoj s nadpisom... primitív.
"... Mark Rutte neváhal vyhlásiť tvrdý lockdown doslova z večera do rána. V pondelok večer v televíznom prejave oznámil, že vzhľadom na situáciu budú od utorka 15. decembra až do 19. januára otvorené len obchody, ktoré predávajú tovar nevyhnutný pre život. Nasledujúcich päť týždňov tak deti zostanú doma a obyvatelia celého kráľovstva sa budú musieť zaobísť bez nakupovania v obchodných centrách, fitnes či návštevy holiča."
A teraz to porovnajte s tým ak niekto 5.4. vyhlási čo bude o tri dni... https://slovensko.hnonline.sk/2126029-matovi…
Ja som naopak v tom, že sekta nám vládne. Horšie už to nemôže byť.
Strč si láskavo seba medzi kotlebovcov. Ja si to vyprosujem. Nevedomosť neospravedlňuje. Ďakujem.
Odporúčame