Keď nevieš z kade ten výrok pochádza, aspoň nekvákaj a nezdržuj.
Keď nevieš z kade ten výrok pochádza, aspoň nekvákaj a nezdržuj.
To ale opsravedlňuje len jeho konanie a len u teba, nie však konanie (ne)zodpovedných autorít.
To mohli dostať tie financie ako výpomoc ľudia postihnutí krízou.
Tu presne vidieť, že nejde o nás, ale len o pár jednotlovcov.
jasné. Vláda do robí perfektne. Má to pevne v hrsti:)))
... a Sulík možno tiež svoju zhovievavú nerozhodnosť a kilečko 2.0 obanuje. Žaludi sú bez iskry a idey...
Tých dosadených riaditeľov by malo byť a raz aj bude odvolaných viac... samozrejme tento má prednosť.
Des! Ja aj ako Ďuriš Nicholsonová!!!
... neviem, len rozmýšľam... aj obyvatelia UK sú pokusní králici?
To je ale ešte nákladnejšie ako dezinfekcia. O životnom prostredí nehovoriac...
Tou opravou chceš povedať, že sa tam infiltrovala iná?
... to už hovorí za všetko :)))
Vy si len, pani ministerka, rýchlo a pravdivo pripravujte odpoveď... čakáme!
Aby čo pochopil?
Že ag testy sú na nič?
Že teda, ak už teda... treba znížiť mobilitu a ostať doma?
Tvoje reči nenormálne ovplyvňujú moju osobnosť a moje smerovanie:))))
Strašné, vyzerá to na zvláštne metódy...
... to je spojenie... počas najväčšej pandémie od WW2... Takže WW2 bola pandémia? Zodpovedá tvojmu štýlu a povesti.
... to ale asi nie je ich cieľom. Ich cieľ je niekde v poslednej vete:(((
... a čím viac testov a čím viac nakazených, tým väčšia nutnosť použiť atómofku... pre niekoho znie ako konšpirácia:)))
Nelyžoval som v sezóne, keď som na to jednoducho nemal, nemusím ani teraz. Určite nie za 72 hodinový matotest. Čas na bežky!!!
Odporúčame