... to je ale nečitateľné :)))
Nič moc. A sedia na miliardách, o ktoré zadĺžili naše deti. A miliónoch, ktoré zobrali dôchodcom, deťom na obedoch, najslabšie zarábajúcim... a to by som ani nedopísal komu ešte.
Samozrejme súhlasím a som rád, že sa zhodneme. Toto čo sa tu deje, je jedna katastrofa. Ja som viacmenej naznačil, kde sa ešte tovar "nepovoleného charakteru" dá kúpiť.
Tam sa treba poďakovať ostatným predajcom za sťažnosti, ktoré zobrali ako argument a dali do vyhlášky, alebo si ísť nakúpiť do siete, čo má za názvom cash & carry... ten má štatút veľkoskladu a je otvorený aj cez sviatok.
Oni musia zobrať ľuďom aj poslednú možnosť dokúpiť vianočné darčeky. Však žijú z nenávisti, čo by sme čakali?
Pravda, z tade všetkých vytlačil *íčo :)))
Dementík, či sám *íčo?
Čo si to dovoľuješ na pani prezidentku?
Máte úplne zatmenie mozgov? Končíte, ak ste si nevšimli!!!
A čo ak sám veľký Šipoš?
Síce nevieme, kto je to, čo je to, z kade to prišlo... ale takých tam má pomaly všetkých...
By som chcel vidieť bublinu toho s lešením:)))
Podobná otázka...
... ktorá predajňa potravín je tá najbližšia, keď tam ideš autom?
Diletanti... na každú hodinu jedna výnimka:)))
Bohužiaľ si to môžem dovoliť. Nie je to môj jediný príjem. Žiaľ to nemôžu povedať všetci a preto aj tak dopadnú. Ja za nich revolúciu robiť teda nebudem, je čas vziať si svoje a postarať sa o seba a najbližších...
... a v čase pandémie chodiť tam robiť za tie prachy považujem už za šialenstvo. Ale však len si šudlajte zákony... na každého zlodeja príde.
... ten nový kmeň už bude predsa všade, ak sa tak rýchlo šíri.
Im je jedno, kto na nich bude robiť.
Keď ujdú vlastní, môžu to konečne otvoriť pre utečencov a migrantov a budú krásni v očiach EU. Uff, ale som tvrdo zakonšpiroval...
Sulík a jeho "ekonomické" reformy sú čistou katastrofou pre väčšinu ľudí žijúcich a pracujúcich na Slovensku. Bok po boku s katastrofou Krajniakom v sociálnej oblasti. Toto po nich nedá do poriadku nikto.
O 10 € menej na výplate a nechajte si moje pracovné miesto!!! Pohár trpezlivosti pretiekol...
... a ľudia si budú do reštaurácií nosiť vlastné servítky, keď sa pôjdu vypotrebovať von za roh:)))
Tie modré papieriky boli ževraj účinnejšie ako testy.
Odporúčame