... plus kúpia 16mil testov za naše a tie nás vyliečia.
Keď nič iné, bude biznís!!!
... plus kúpia 16mil testov za naše a tie nás vyliečia.
Keď nič iné, bude biznís!!!
Presne tak, ale na imperialistické kuy treba robiť, tí nás doma nenechajú. Ešte aj straty z predajov si vyberú z našich miezd!!!!
dementík:)))
My tomu rozumieme, pán Sulík. Presne z kade tie choré opatrenia pochádzajú.
Ak sa tvárite, že vy nie, choďte do pekla.
Hlavne že na vydrbaného korporátnemu kapitalistu nás pustia robiť, nie?
... najlepšie žiarovky majú v Coop Jednote.
Pán Taraba tam našiel skulinku, tak uvidíme :)))
To asi nebude všetko.
Asi to ku každému dátumu ešte športovec vyšperkuje vo Vyhláške...
Nejako, neviem prečo, im neverím.
Šak prenechal... naoko.
Stál tam v úzadí jak šuldo, naoko...
Nakoniec si predsa len mohol pustiť slzu a odrecitovať ódy na testovanie. Aj jeden krajčí ako jeden z autorov štúdie, na základe ktorej potom prišla neschválená poklona pár vedcov z UK... bwahahaha
... hmmmm, len do kedy?
Kým nebudú zmeny v Ústave?
Takže takto sa odfajčili všetky tzv. demokratické pravicové strany.
Gratulujem.
A fuj...
+++
... ktorý tu už beží aj s pošahaným dobrovoľným testovaním už zopár týždňov. A vocca si myslí, že to je naša sloboda, ktorú nám dáva navyše.
Ďakujeme, neprosíme si.
Hovoria za nás gastroprevádzky a fitká ako prví... študenti a slušáci kdeže ste?
Vlastní?
A kde je tá sympatická pani, tá ich draftová jednička?
Tak prosím požiadajte už konečne všetci normálni vlastní za nás všetkých!!!
Nie, ani Matovič ani svätý albert nemá vstup do mojej poistkovej skrinky.
Kľudne cháp nechápavo bez pochopenia ďalej.
Asi tak, to je zlatá voľba dementov aktuálne pri kormidle.
... neverím, že všetci, zrejme len pohlavári.
A polícia nás bude stíhať, ak sa budeme chcieť dostať do zavretých prevádzok. Tak cdpc chcete?
Povedal matowcaobhajcaninjabojovnik... lol
Bwahahaha!!!
Máš pravdu, teraz tu nič nie je dobré.
Poprdelyrally.
Odporúčame