Nie, ale ako overenie k matocertifikátu.
Nie, ale ako overenie k matocertifikátu.
Pozor, ale PCR testy nepodstupujú ludia plošne, ale cielene!
Vysvetlia to podchytením a úspechom na Orave a v Bardejove:)))
A ty nie si?
Podľa toho čo tu potíš by si mal byť menovaný na matoLízač a keď všetko prejde karantenizovať aj s ním. Stále nič?
Čakajú a stále sa tešia na Precedovu. Držím palce, aby ešte vládal.
Kapustová a palacinky boli dnes (ak to spolu sedí aj tvojej, neuverím:))) ), ale okná sú top nápad. A začnem páliť sviečky a kahance na balkóne. A potom doma je roboty neúrekom, už len keby som chcel vychádzať nepotrebné veci... Všetko zlé je na niečo dobré.
Profesia.sk sa poserie...
A toto všetko ti vyhovuje?
Skutočný cudzinec...
Niekto vymyslel v tomto nudnom svete, ako a na čom a na kom zarobiť :(((
A ruský vojenský spevácky zbor by nebol?
Serem na matotest s matopravidlami bez matoprospechu z neho. Čakám a teším sa na očkovanie.
Od drmaxa ani šňoupa konope.
V situácii, keď stovky policajtov a zdravotníkov dávajú hromadné výpovede...
... zaujímavé, máme zdroj informácie?
Najhoršie, že možno 60% ľudí takéto matocotiny nevie ani prečítať, alebo už na to nemá nervy... sledovať čo zrovna vygrcali a čo platí. Toto je zlý sen.
Odporúčame