Dúfam.
Sprostosť. Časť pozitívnych príznakových predsa odchytili víkendovým testovaním a tie počty sú teraz chýbajúce (neuvedené) v štatistikách. Divnú matematiku aj spôsoby používate, demagógia. To je tak, keď pracovnou metódou je lož.
Ja som výzvu pani prezidentky vnímal ako poslednú pre Matoviča.
A budú zase štyria:)))
A dúfam mimo parlamentu.
Já bych žek, že generáli sedia u nej a čakajú.
Keďže *íčo nereaguje, ani obraz ani zvuk, v podstate ignoruje pani prezidentku... aký ide byť ďalší krok?
Tak už ani diviak nevie, kto na vás bude šahať v tom skafandri...
... prekvapujúco:D
A spodke ti nesmrdia z takýchto cvrkov?
Hmmm, ale pre psov. Zvieratá už asi majú v TEJTO KRAJINE väčšie práva ako ľudia :(((
Najhoršie, že každým dňom sa navyšujú vydavky súvisiace s priebehom akcie, OS SR, PHM, samosprávy... Včera bolo neskoro...
... ževraj redukovaná, sused mi tam stále robí.
... ale on netrepe do vetra, on osočuje, obviňuje a vyhráža sa!!! Toť rozdiel.
To by ich ale upratalo tam, kde patria.
Odporúčame