Tak konečne článok zodpovedá obsahu tlačovky.
Nonsens táto hnusná sekta.
Tak konečne článok zodpovedá obsahu tlačovky.
Nonsens táto hnusná sekta.
na "vojnový" stav nie je pripravené a zabezpečené zdravotníctvo nikde na svete.
Ja sa obávam, že táto sekta rozpútala nenávisť a mocenský boj... ale úplne všade. Teraz to robí medzi lekármi a vedcami, fuj!!!
... lenže oni sa tvária, že môžu všetko!!!
Ja by som ich plošne dobrovoľne otestoval... kto je schopný vraždiť a kto nie... to je teraz in.
Prečo nenapíšete všetko?
Ako sa minister vyg*cal na oponentov a SLK?
Ide z nich už strach...
A presne s tým bude operovať, ak sa to stane. Že to bola ich tajná misia:))))))))
Konečne máš článok, kde sa môžeš vybúriť?
...lebo tie ostatné dnešné sú o *íčovi a tam ste zdechli!
Treba sa na to nateraz vykašľať a počkať, čo vlastne bude keď bude.
Nebudú slobodní. Vodca sekty oi povedal, že v najbližšom čase ( ja to čítam ako 2-3 týždne), nezavrie hranice, lebo na to nemá ľudí. Keďže sú zaneprázdnení matobiznisom. Takže kým sú voľné hranice, nikto sa nemôže cítiť slobodne a bezpečne. A ešte tá chybovosť testov k tomu... Nezachytení testami nebudú v zákaze vychádzania, ale sa budú voľne pohybovať... ovadoh jedno...
Takto vyzerá strach zo splnenia vlastného prísľubu - demisie!
Naopak, každý z nás ich môže zastaviť.
Odporúčame