... áno mama, a o 2-3 dni?
Ty si iný demagóg. Radosť čítať. Čo príspevok, to perla.
... áno mama, a o 2-3 dni?
Ty si iný demagóg. Radosť čítať. Čo príspevok, to perla.
... na to sa príde až po príchode novej vlády, výmene okresných prednostov, prokurátorov, policajného prezidenta... presne podľa réžie a zákonov prijatých Matovičom, LOL...
To preto, lebo takéto jej vyhlásenia vyznievajú hodne nepresvedčivo.
Áno mojko, uniklo to tu susedovi z kôlne:))))
Hmmm, prepustia nás všetkých, alebo prečo zase curigáme?
U nás v práci kolujú kadejaké chaotické, rozporuplné maily... každý deň niečo iné. Tak som vzal zbytok dovolenky.
Ale ak pôjde na test niekto z domácnosti a nebodaj príde pozitívny, objednám sa na PCR a nie na matoTest.
R. I. P. Toto je ten Matovičov liebling?
Hehé, tiež čakám, kedy rifle v Tescu budú stáť 80-100 euro:)))
Bacha, ja poznám jedného debila, co chcel zdaniť dôchodky:(((
Presne a tam to všetko môže začať!
A ešte môže byť vina za missku hodená na vodiča:)))
V živote som nevidel nikoho takto sa chvastať. A kto ho videl pár krát v telke, vie že je to takto vždy.
Dobrý článok, predstavuje sa tu tým, čo to ešte nevedeli. 1!!!
Oni si stále myslia že s dostupnými zdrojmi bude plošné testovanie? Idú vypnúť nemocnice na 6 dní, či čo?
S tými cenami to je des. Takto sa sami položia. Nevadí, za rohom čakajú ďalší, čo chcú mať reštiku.
K tomu zahojeniu... Áno, boli plní celé leto, ale nie sú nafukovací. Kapacity ťažko prekročili tak, aby dobehli predošlé straty.
!!! tv Joj krimisprávy !!!
Vojak hovorí, že tých, ktorí si spravili dva testy na dvoch miestach, kde prvý bol poz. a druhý neg. budú riešiť hygienici a Polícia! Takmer logické...
Ľudkovia klídek.
Prieskum bol predtým ako bol sulik na panáčka bez rúška a s drobom.
A za to neďaleko od nás odstupuje.
Koľko tisíc ľudí plačkalo na hraniciach a kolkých miliónov sa dotýka dôsledok nekonania?
Veľká pravda. NEŠŤASTIE a UTRPENIE táto vládna garnitúra.
Woooow, tak nám Matovič zmenil rétoriku...
Dnes v V politike prehlásil, že on nevyhlásil povinné testovanie, ale povinnú karanténu. Či sa dáme otestovať, či nie... doležitá je karanténa:)))
... však zapichnúť celé, aj s hranicami. A potom odpichnúť postupne všetko ale hranice až nakoniec.
Odporúčame