... v dnešnej dobe smiešny detail, ale áno, do neho!!!
... v dnešnej dobe smiešny detail, ale áno, do neho!!!
... hlavne že si niekto omočil v Jadrane:(((
Obávam sa, že B je správne. Myslím, že testovať sa dávajú predovšetkým ľudia s problémami, takže takí, čo s tým pár dní /týždňov chodili po vonku.
Teba do toho Smeru nezobrali ani po zaslaní odvolania a doteraz to nemôžeš stráviť a pochopiť prečo? :)))
Fú, ide príkladom, to dostanú aj 3,3% nabudúce. A potom príde na to, že ten zisk súvisí s predmetom podnikania jej mangela!
Potraviny žiaľ nie sú štátne, tak ako to urobiť? Len preboha nie cez majiteľov obchodov:))))
500€ za nasadenie a riskovanie zdravia či života. Tieto profesie to majú mať zaplatené v každej výplate (a možno aj majú). Suma je výsmech popri platoch politikov a ich techtľov mechtľov... Dobre by bolo prehodnotiť dôležitosť profesií a nie takto lacno si kupovať zas nejakú cieľovú skupinu.
... to si zas tak trošku prekaučoval:)))
Tomu kto má uveriť? Ak je to tak, ok, vyrazte ho zo strany, z parlamentu. V opačnom prípade to je tabakové blah, bla
...
Nečakal, že po jeho tlačovke hneď pôjdu správy a tam to praskne:)))
50 miliónom ľuďom v prvej línii... po vymenovaní profesií sa len pýtam, či na niekoho nezabudol. Či mu pošta chodila, či doprava fungovala, či mal čo papinkať a tak...
Prečo tým jeho grafom neverím?
Ja neviem... no a medzinárodní pozorovatelia a mimovládky. neboli prítomné na kontrole počas volieb?
Prečo keď sa k tomu sám priznal a sám sa tak označil?
Z nich si nič nerobme.
Keby sme pochválili za to prezidentku, čo ju aj chválim, plakali by že už aj prezidentka je nám dobrá. Nevyhovieš.
... leboprezidentka:)))
Toto je skutočne Tuposracovo... Tak už nie rizikové krajiny, ale rizikové regióny? Tuposrac zabezpečí, že zbytok krajiny je bezpečný a ani myška sa z rizikového regiónu neprešmykne? Buď tú stupiditu ohľadom pandémie zrušte, alebo to robte poriadne.
Tuposrac je v koncoch.
... premlčané? Spravodlivosť je na neho zatiaľ pomalá.
Odporúčame