Niet kde zaparkovať. A možno dobre. Lebo by sme prišli na to, že niet kapacít na to dať si obed, kávu, či zmrzlinu. Či sadnúť si na lavičku... Tento rok bola BS za trest, nezvládli to:(((
Niet kde zaparkovať. A možno dobre. Lebo by sme prišli na to, že niet kapacít na to dať si obed, kávu, či zmrzlinu. Či sadnúť si na lavičku... Tento rok bola BS za trest, nezvládli to:(((
... ešte tam kde sa pripája z Vyhieň... kúsok od kameňolomu by sa dalo niečo na parkovanie... :)))
... po voľbách stratilo komando opodstatnenie. Apache bar zavreli, či skrachoval, či v tom je niečo iné ?
... hmm, tak debil debilovi odkazuje prehodnocovať zoznam rizikových krajín aj každý deň, NIE RAZ ZA 14 DNÍ. Načo sa blbečkovia hráte, máte koho zarezať v prípade neúspechu? Tipujem toho ťažkého hygienika.
Pozrime sa do Mali, aké je jednoduché zbaviť sa diktátora.
... rozhodne nehovorím o Bielorusku.
Toten minister sa inak klepal, čo zas z *íča vyjde :)))
Za pol platu by som sa nepredal. Resp. hľadal by som čistejšieho, kto by ma mohol platiť. A to by ani nebol veľký problém...
Pandemický plán majú... opajcovaný... ale know-how ako ho použiť, ešte musia niekoho zajať a vypočuť:))))
Všetko okopírovali, zosemaforovali a teraz pôjdu na stáže, aby ich naučili blbečkov ako to používať.
Ale nedal im vychádzku k návšteve rodnej hrudy:))) Zas vedľa :)))
To presne zodpovedá jeho myšlienkovým pochodom, iq a eq... zamotáva sa nám :)))
To musia povedať tí čo ho podávali a koľkým.
Treba zavrieť úplne všetky obchody a prevádzky, aj ja si chcem dať rámik "Som doma" a oddýchnuť si. Veď kde je spravodlivosť? Ani hrdina, ani odmenený, ani zaplatený:)))
Odporúčame