To nech zostane ako memento.
... ozaj a si si istý, že im a ich pribuzným niekto zoberie všetko čo nakradli, minuli, či previedli... všetci rad radom?
To nech zostane ako memento.
... ozaj a si si istý, že im a ich pribuzným niekto zoberie všetko čo nakradli, minuli, či previedli... všetci rad radom?
Nemal. To máš tak, keď generál na GP nie je potrebný. Prečo ho ešte chudáci neschopáci nezvolili. Aké to prekvapenie, že predchádzajúcemu GP skončilo funkčné obdobie :)))
Keby oni vedeli.
Zachytil som RD Gabčíkovo ako karanténu, niečo splietali o časti internátov... ale to padlo. Kto bude robiť a hradiť testy, povedali práve teraz v tv - štát. Dúfam, že to bude aspoň vrátené našim študentom v zahranučí... Budú dezinfikovať a vetrať:)))
Možno len ambiciózny personál. Ktorý však teraz, po nabonzovaní súdruhovi miništrantovi, zas len ligne kefu. ( :))) dnes si asi vystačím s týmto spojením, ale asi je to podstata toho, čo sa deje)
Dobrá myšlienka. Ale taká sociálna?
Len vlastníci nájomných bytov by ligli kefu, resp. by neboli. To nebol Poriskov zámer. Ale dobre.
To máš dobré, mne sa prvé dva príznaky už neobjavujú.
... a hrebeň do zadného vrecka.
Aj ty si to navidomoči prežil bez újmy. Možno aj prospech si mal a teraz hráš zas víťaza? Kool
Hmmm, môžme mu nadávať koľko chceme. Ale tá hrdosť... dnes rozprával ako minister. A zajtra si prijmú zákon aký len chcú, zatiaľ ešte aj ústavný. Síce chvíľu bude putovať z parlamentu do paláca a späť, potom na ÚS, ale prijmú. To sme dobačovali...
Paralela, ktorú by nečakal:))) dobre.
Neviete, nejako nepamätám či sa tento deň pripomínal aj v predošlých rokoch?
Teda verím, že Budaj tam poskakoval, ale že by taká sláva a taká úcasť... všetci ústavní činitelia. A takto jednosmerne nasmerovaní...
... fšetko pre ľudí... štartovaciu minimálnu mzdu:(((
Už sedia všetci z WHO a vedecké plus lekárske kapacity?
Však má pravdu.
Načo niekomu silou mocou vykáš, ak mu pritom nadávaš, robí to z teba lepšieho, slušnejšieho?
... len to nehovor bielemu dežimu... :)))
Dosť trápny pokus od Mikulca, hlavne ak uplakaný kukúč je jeho poznávacím znamením.
Pán Lučanský je nechcený, tak čo od neho ešte čakáte?
Videla si už niekedy Britov alebo Nemcov na dovolenke v all inclusive hoteli?
Okamžite, počuli ste okamžite od teplého tt kecpultu?
Odporúčame