To sa nedá tak povedať. Hospitalizovaní určite dostávali nejakú podpornú liečbu a tí doma ak mali teploty... asi si dali nejaký Paracetamol.
To sa nedá tak povedať. Hospitalizovaní určite dostávali nejakú podpornú liečbu a tí doma ak mali teploty... asi si dali nejaký Paracetamol.
... som zachytil včera... niekde na východe testujú plošne vodičov mhd, to by mohla byť dobrá vzorka.
... ale dostáva do búdky na tom svojom primárnom prostriedku vládnutia - fasbúku:)))
Pandemický plán vypracovaný... a stále krok pozadu... ajajajaj:)))
... ako som vravel, budeme tento týždeň trojciferní.
NEPOKAZIŤ SME MU TO MALI!!! panebožeorodujzanástensanámterazvšetkýmpomst
... bojoval:))) v rámci predvolebnej kampane. Aj to vyzerá, že bol obchod.
Psychický mrzák... odkedy sa prvý krát objavil v mojoj vnímaní. Áno, aj takí sa vyvíjajú, ale k horšiemu.
Ak niečo nezvládaš, súdruh priemer, nerob to. Už si, ty... , vytočil úplne všetkých.
Psychický mrzák... odkedy sa prvý krát objavil v mojoj vnímaní. Áno, aj takí sa vyvíjajú, ale k horšiemu.
Ak niečo nezvládaš, súdruh priemer, nerob to. Už si, ty... , vytočil úplne všetkých.
Dovolím si nesúhlasiť. Školstvo dá vzdelanie každému, kto o to stojí. Len koľko mozgov a vzdelaných ľudí čo tu vyštudovali nevieme zaplatiť?
Ťažko povedať. Je to liberál, ale možno nie ten správny liberál. Možno jedno meno z tých kúpených bolo aj magorove. A možno dodnes sedia všetci v parlamente a chcel by tam sedieť niekto iný...
Tiež som sa dnes na to pýtal...
Výborná práca dať to dokopy.
Ktovie prečo, ale poslední dvaja vyšetrovatelia Gorily sa veľmi nevydarili... ani ten čo dostal šéfa Mestských v Kapitole... kto vie čím to bude a kto ich tam posadil... a na čo a za čo...
Zo svojej nenávisti a nekompetentnosti žijú už pár rokov a my ich za to platíme :(((
Tie si musia odmeniť nenažratí majitelia prevádzok. Žiaľ nespadajú pod štát... tak isto ako Milanovej nezávislí umelci:)))
... hold logika a profesionalita ich zdobí pri každom kroku, bwahahaha.
Ospravedlní sa päťstovkou na hlavu... za naše :)))
Na MV sa toho deje.
Aha, akí šťastní chlapci pri novom méďovi, bwahahaha. Hra kto má väčšieho môže pokračovať:)))
A Kyselica ešte býva v prenajatej vile za stofku od MV SR?
Veď to nevadí. Oplieskaš čelo o zem, vyspovedaš sa a všetko je v najlepšom poriadku.
Odporúčame