Nečudujem sa, že nevidíš dôvod.
Podľa teba sa tam asi chodia ohrievať...
Nečudujem sa, že nevidíš dôvod.
Podľa teba sa tam asi chodia ohrievať...
To je úplne jedno, kto tomu bude šéfovať. Najznámejšie tváričky aj tak budú musieť preskočiť do iného výťahu pred voľbami. Alebo sa začať živiť niečim iným.
To je dôsledok delenia politických strán, vzniku nových a stále hlbšej a hlbšej deformácie politickej scény. Len preto že tu každý blbec musí byť predseda.
... no a takýto dlhý článok Nový Čas často nevyprodukuje. Hádam je to na dobrej ceste:)))
Čo vravíš, zdieral niekoľko tisíc študentov a dôchodcov?
Strašná doba. Dnes už ani tí pravičiarski trolovia nemajú úroveň.
... a zrovna v tejto dobe... kto mu poradí s voľbou GP?
Tak sa na nás udžubáva polka sveta.... Ďakujeme *íčo!
Ale veď oni sa kajajú a obetujú v mene svojich owiec za lepšie zajtrajšky... svoje... Sledujú omnoho vyšší cieľ ako svoje diplomovky.
Teda Kotlebu zastávať nebudem nikdy, príde mi taký nejaký smiešny. Ale jeho predchodca? Na koľkých stoličkách sedel naraz? Aká práca po ňom zostala? Bývam v bytovke, ktorú rekonštruovala jeho firma, takže dôkazy sú rukolapné.
... aha, takže primátor BA ma málo?
Koniec koncov vždy sa nájde niekto kto ťa viac preplatí...
Čísla čo si písal by vyzerali v porovnaní zle aj v korunách, nieto ešte v éčkach.
Na druhej strane podobne zarobia kadejakí dosadení prdi na manažerských funkciách, či vysokých štátnych postoch. GP to je iná liga, tam treba zabezpečiť neúplatnosť. Očividne ani to sa nedarí...
Áno, táto krajina je chorá.
Ha! Však prizná len čo už pod ťažobou dôkazov musí.
Nepravý klamár, LOL!
Áno. Ten typ hrnca sa volá c o c o t t e.
Áno. Ten typ hrnca sa volá c o c o t t e.
Tie klamstvá ku ktorým sa sám priznal? Neboj, to ešte určite nebolo všetko.
Odporúčame