Super, na toto sa takmer zabudlo.
To vyzerá ako implementácia (opajcovanie?) a prispôsobenie takých všeobecných checklistov, dobre, kto by to do vás povedal...
LEN ABY SI EŠTE NEPOHORŠIL KRIVÝMI VÝPOVEĎAMI.
Nekričím, len píšem veľkým, hádam si to niekto všimne a dá mu vedieť.
Presne. Tá skupinka čo si najviac odkrojila z koláča je omnoho väčšia.
Ale ževraj prejedli SME SI:))) Heger na hrad:)))
To je tajnejšie ako Vevčina skrinka s káblami :)))
Bohvie akú funciu má u Sláva. Teda ak je na jeho výplatnej páske.
Šeliga povalí... rodený Lomidrevo... smiešny cuciak.
To bola ťažká úvaha...
Kvôli kríze vypadli príjmy štátu, nejaké sú odložené... Takže samozrejme, asi by každý musel navyšovať.
Možno ešte nič. Ale keď to spravia, súdruh priemer len povie... no a čo?
Práveže tie rozkradnuté mld sú zrejme len vlhkým snom časti spoločnosti a keď niečo také nevedia dokázať... stačilo by aj čľapkanie v zámockom jazierku:))) Neviete dokázať vlastné lži a preto trčí agent z každého kanála a latríny... alebo aspoň investigatívec. Toto rozbilo celú spoločnosť a ide to ešte ďalej. Výsledkom sú absurdné kreatúry aké máme pri moci a v parlamente. Viem, že ste to takto nechceli, ale svojim postojom a neschopnosťou ste od_bali aj sami seba. Gratulujem, vážení :)))
Vtáka poznáš po perí a ešte väčšieho po reči.
Dosť stupídna prezentácia.
Ako buldog znamená hulvátsky idiotsky?
To ti vrátil ktorý slovník?
Spravil rekord bazénu, tá noc potom bola bonus... to si nečítal?
Asi vybavil ďalší úver, akým koniec koncov je aj navýšenie rozpočtu o 12 mld. Vyhraj voľby a môžeš všetko. Čo na jeho kroky jeho koaliční partneri? Buldog to dúfam postraži.
Ruska len tak nechaj, zatiaľ chodí len s obojkom na nohe. Ten už nezachráni ani seba.
Hovoríš o dvoch poslancoch vs. premiér + predseda NR SR + minister. Zobuď sa, tvoje argumenty sú smiešne.
Len počkaj ako to vylepší *íčo! :)))) Z každého kúta na teba Penta vyskočí a vystrie ruku:)))
Odporúčame