O čom debatoval veľvyslanec s Kotlebom?
Typický prejav Slovákov neúcta a podceňovanie vlastných osobnosti.Kým u nás sa ku pánovi predsedovi VUC BB spavajú všetci ako ku vrecu zemiakov, zahranicie ocenilo jeho osobnosť a schopnosti.Som rád že aj taká krajina ,ako Maďarsko,ktorá nie je boh vie ako naklonená Slovenskú a jeho štátnosti prerušila mediálnu spoločenskú ignoráciu a sadla si s Mariánom Kotlebom za jednací stôl,aby sa poradila o najvypuklejšom probléme obyvateľstva tkvejúcom v splunažívani s Rómskou menšinou.Takto na Slovensku chodí,že nikto nie je doma prorokom ocenenia sa mu musí dostať zo zahranocia.To že je to práve z Maďarského ministrstva zahraničia len zvýšuje jeho kreditbilitu a zvýrazňuje jeho politickú odbornosť a schopnosti.