Tí dvaja sa hodia do prezidentsko úradu asi tak ,ako tie dve tvrdé y v ich menách.
Tí dvaja sa hodia do prezidentsko úradu asi tak ,ako tie dve tvrdé y v ich menách.
JuDr Ján ČARNOGURSKÝ ZA NEPOKOJE NA UKRAJINE MǑŽU AMERIČANIA! Dnes článok na HN.
Neviem čo nám bude platná etika súdcov v ústave ,ak sa im nedostane do hlavy.
Vačšiu znôšku hlúposti som už dlho nečítal,chcel by som vidieť ,ako pôsobia titušky platenňe Janukovičom na západe Ukrajiny a zvlášť v Ivano Frankovskej oblasti.Pán Čaplovič seno chvalabohu nežerieme.
Nebolo treba armádu,stačila jedná Markíza a rabovačka sa začala rokom 1998! Nemaj obavy ,ak sa národ prestane hrbiť príde aj na armádu.....
Milan Kňažko- chladný a výpočítavý oportunista,ktorý vystihol vždy ten správny okamih na sebareprezentáciu a budovanie svojej kariery.Kňažko ako herec poslušne stváňoval budovateľských hrdinov a verných synov KSČ.Za svojú prácu sa neštitil brať umelecké ocenenia a hlavne prachy.Keď zacítil že sa mení vietor a ruçička dejín ukazovala pre vtedajší režím o minútu 12 všetky ceny vrátane národného úmelca vrátil.Všimnite si jeho politickú equilibistriku a majstrovske kľučkovanie je členom najuspešnejšieho hnutia tej doby VPN potom zasa mocné hnutie HZDS mení sa vietor HZDS upadá do nemilosti mocnosti a Kňažko vstupuje do DǓ to sa neskôr združuje s SDK a tvorí sa opať mocné SDKU a Milan je stále v hre a v správnej strane ,kde sú peniaze a privatizovaný majetok.Možno keby nebol zomrel jeden veľký dramatik mohla vzniknuť jedná hra a mohla sa menovať napr.ŽIVOT A DOBA JEDNÉHO ÚSPEŠNÉHO OPORTUNISTU: Kňažko však zabúdol na jednú vec zabúdol na ĽUDSKÚ PAMAŤ. Mila my vieme kto v skočnosti si!
Je nás Slovakov tak málo v porovnaní s ostatnými narodmi vo svete a ešte sa medzi sebou žerieme.Myslím,že trocha pokory a úcty jedného k druhémi by nebolo na škodu čí už zo strany Šatana ,alebo Cháru.Šťastný namiesto neustalého štengrovania,ohovárania a obviňovania z neschopnosti vedenia SZĽH by mal svoj vzťah k tomito štátu SR s deklaratívnej roviny pretvoriť do reálnej podoby a mal začať vracať tejto to čo do neho naša krajina investovala,lebo ešte stále je v pozícii dlžníka.Pán Šťastný ,ako uznávana a rešpetovaná hokejová osobnoť mohol úspešne v tomto rozpore pomôcť a rozhnevaných spoluháčov uzmieriť.Možno je problém v tom,že pán Šťastný nerobí nič zadarmo....
Máš dojem,že normálny človek voľačo vidí na druhej strane zrkadla? Tak potom je to s tebou naozaj vážne a patríš pod lampu.......
Čo na to Greenpeace,trabsparency,a ostatní krikľúni
Nech pán Kňažko veľmi tu pripravenosť tak nezdôrazňuje,aby si to národ nevysvetlil po svojom.......
No a s EÚ sankciami pride blkácia na Janukovičové miliárdy.Potom sa začne mela oligarcha prezident už nebúde váhať poúžiť patričné prostriedky na umravnenie protestujúcich.
Neviem čí to tí Česi to šetrenie neprehaňajú Jagr sa rozhodol tak šetriť sily,že sa američanom pozerá iba na ich chrbát a šetrenie sa skončilo USA Čechy 5:1.Hlavná vec že si ušetrili svoje sily na cestu domoj Pa pa pa pa!
Tretia tretina Češi sa šetria ďalej USA Česko5:1
Prichádza Kňažko a s ním prichádza katastrófa.Oj veru až ho nedaj Boh zvolia začne sa žiť ťažko
Čechy hmmm Čechy ,to je ta krajina ,kde je viac cirkevných hodnostárov ako praktikujucich členov RKC?
Kozáci použivali nedomokratické sôsoby,lebo slzný plyn a obušky boli Ruskej výroby.Keby tie prostriedky nakupili v USA a použili na odchyt siete značky Occupy Wall street bol by ich zásah v normách demokrácie a humanného bombardovania.
Češi sa šetria aj teraz proti USA ,aby mali síl na cestu domov USA-Česko 4:1
Odporúčame