SDKÚ: Fico sa na úrovni EÚ bude rozhodovať podľa pocitov
Fico sa konečne správa ako predseda vlády SR a nie ako vazal Europskej únie,či USA
Samozrejme že SDKÚ DS prekáža,že sa Fico zastáva podnikateľov SR,ako aj občanov SR,pretože predstavitelia SDKÚ DS boli a sú vždy servilní centralistickej moci EÚ, sú a boli servilní politikom USA
Fico sa konečne začal správať ako premier,ktorému záleží viac na ekonomike SR,než na poltických hrách politikov EÚ.
Nie som Ficovec,nie som členom SMER-SD,ale v tomto s ním plne súhlasím, a verím,že spolu s českým premierom Sobotkom,maďarským premierom ,talianskym premierom a rakúskym premierom budú aj naďalej proti prijatiu ďaľších nezmyselných sankcií proti Rusku
Sankcie poškodzujú aj slovenských podnikateľov- teda aj občanov SR,pracujúcich v podnikoch,ktorých sa sankcie EÚ ako aj Ruska dotýkajú
Avčak,politici SDKÚ DS sú takí ........žeby zapredali aj vlastnú mater,len aby boli v očiach politikov a biznismanov EÚ "IN""