Mier, píšeš ako politický analfabet...
aj s ohľadom na nižšie uvedené Tvoje príspevky,dá sa ťa charakterizovať ako... toho čínskeho mierového politika .. Mao Ce Tunga,
V ZSSR svojho času koloval takýto vtip:
Keď sa zhoršili vzťahy mdzi ZSSR a ČĽR,vybral sa Brežnev k čínskemu múru,kde stál Mao s puškou..
Brežnev sa rozbehol k čínskemu múru,máva Maovi a kričí" Mao. MIER. MIER"
Keď to Mao počuje,zakričí Brežnemovi - Veď však chvíľku postoj,Leonid,ja mierim,mierim, ale bežiaceho Ťa neviem poriadne zamieriť svojou puškou....

