pokrač
Máme obrovské plochy voľnej pôdy, sladkej vody a lesov, a to je oproti väčšine krajín obrovská výhoda. Doma však stále hľadáme spôsob, ako tento potenciál využiť.
Nuž,a takýto národ,štát s takýmito ambíciami chcú politici USA a EÚ sankciami zlomiť ?
Prichádza mi v tejto chvíli na um vtip o Hit ..lero,,vi, keď napadol ZSSR
Po tom,ako Hit...ler napadol ZSSR,išiel k Napoleonovmu hrobu a vraví: Dobyl som štáty Západnej Europy, a zaútočil som na ZSSR- na Rusko - mám už Kyjev,Minsk,a idem na Moskvu..
Nato sa z hrobu ozve Napoleon a vraví: Ty si ešte nedobyl Moskvu ?
Hit..ler odpovedá : ešte nie,ale už som pod Moskvou ..
Nato mu Napoleon odpovedá,Ak nemáš Moskvu,tak si už teraz ľahmi vedľa mňa....
A tak dopadnú aj politici USA a EÚ -- ako Napoleon a ako Hit...ler

