Keď čítam niektoré komentáre niektorých našich politikov a ich návrhy riešení situácie na Ukrajine typu “zostrenie sankcií“,“vyhlásenie ekonomickej vojny“ až po hospodárske položenie Ruska na kolená,tak neviem či títo politici sú priamo na výplatných páskach tajných služieb cudzích mocností a stali sa ako malí,bezvýznamní panáčikovia hrdou súčasťou veľkej mediálnej informačnej vojny,ktorá prebieha medzi Ruskom a USA,alebo to tak nie je a oni sú naozaj iba takí hlúpi,že si nedovidia ďalej od konca nosa
Rusko a USA sú navzájom voči sebe ekonomicky do veľkej miery nezávislé a sebestačné krajiny,ktoré navyše dokážu obhajovať svoje globálne pozície a presadzovať svoje záujmy z pozície sily a keď na to príde,v krajnom prípade aj vojenskou cestou
Kdežto EU je od Ruska aj USA hospodársky,surovinovo aj odbytom produkcie silne závislá "mocnosť", ekonomickú vojnu medzi USA a Ruskom si v prvom rade odskáče EÚ a teda MY občania EU
EÚ si vybrala ako spojenca USA a tak si zahatala cestu k Rusku

